מאמרים

דף הביתמאמריםקורס קבלני אינסטלציה

קורס קבלני אינסטלציה

אין אדם שיכול לנחש כיצד יראה העולם בעוד 500 או 1,000 שנה, אבל ניתן להעריך בסבירות גבוהה שמים  עדיין יהוו חלק בלתי נפרד מחיי האנושות. והיכן שיש מים, יש אינסטלציה. ברוכים הבאים לקורס הלימודי שיוביל אתכם לקריירה חדשה ומגוונת, עם עבודה מכניסה ויציבות תעסוקתית רבת שנים - קורס אינסטלציה. 


ללמוד את מקצוע האינסטלציה מהטובים ביותר


תכירו את מכללת מישלב - הבית החם של אלפי סטודנטים בהווה ועשרות אלפים בעבר. כאן, באווירה משפחתית ומקצועית, תוכלו לקבל את כל הכלים הנדרשים על מנת לצאת לדרך חדשה. עם שלושה סניפים ברחבי הארץ (במתחם הצ'ק פוינט בחיפה, סמוך לרכבת מרכז בתל אביב ובמיקום מרכזי בבאר שבע), מיטב המרצים בתחום (כולם מתגאים בשנים רבות של ניסיון בתחום האינסטלציה), קמפוס רחב ומתקדם (הכולל ספרייה, אולמות לימוד מתקדמים, חדרי מחשבים ועוד) ושיטות לימוד חדשניות ויצירתיות. לא בכדי, נחשב המוסד לאבן שואבת לאלפי צעירות וצעירים. קורס אינסטלציה במכללת מישלב מתקיים מספר פעמים בשנה, מיועד לגברים ונשים כאחד (מגיל 18 ואילך), ובסיומו זוכים המסיימים המאושרים לתעודת הסמכה הפותחת להם דלתות רבות בתחום.

תתי תחומים וקורסים במכללת מישלב


תחום האינסטלציה הינו תחום רחב במיוחד וכולל מספר רב של התמחויות, אשר כל אחת מהן מצריכה הכשרה ספציפית. במכללת מישלב לא תמצאו קורס אינסטלציה אחד, כי אם  מגוון קורסים הקשורים למקצועות המים, התשתיות, השפכים והאינסטלציה. למשל דוגמי מי שתייה (נחלק לשתי רמות), דוגמי מי נופש מקוואות, דוגמי מי ביוב, שפכים ומי קולחין, מפעיל מערכות מי שתייה, קורס תחזוקת משאבות ומערכות שאיבה, קורס מתכנן מערכות אינסטלציה, ניקוי, חיטוי ותחזוקת מערכות מי שתייה ועוד. 
חשוב לשים לב להבדל בין קורס אינסטלציה סטנדרטי ובסיסי, המקנה כלים ראשוניים להשתלבות בשוק ואינו מצריך ידע קודם או ניסיון תעסוקתי בתחום, לבין קורס קבלני אינסטלציה, אשר מיועד למנוסים מביניכם שמעונינים להרחיב את ארגז אפשרויות התעסוקה שלכם בהווה ובעתיד. מרבית הקורסים מתקיימים אחת לשבוע למשך כחודשיים וחצי (10 מפגשים. חלק מהקורסים מתפרסים על פני 14 שיעורים) ונמשכים שלוש שעות כל מפגש. בחלקם הגדול של הקורסים לא נדרש ידע קודם וניסיון בתחום, אך למשל קורס מתכנן מערכות אינסטלציה מיועד לאנשי מקצוע ולעוסקים בענף האינסטלציה המבקשים להתקדם בתפקידם. 

נושאי לימוד מרכזיים


אמנם כל קורס אינסטלציה מכיל נושאי לימוד ספציפיים, אך ישנם נושאים החוזרים על עצמם במרבית הקורסים השונים במכללה. בין נושאים אלו ניתן למצוא את הכרת מושגי יהסוד, מערכות ניקוז, בסיס קריאת תכניות, בטיחות בעבודה, הכרת אביזרים טכנולוגיים וחוסכי מים, תקני בדיקה ותחזוקה, מערכות סולאריות,  הכרת כללי העבודה, ניתוח אירועים ועוד. אתם עדיין כאן? מספר המקומות מוגבל. מהרו להירשם! קורסי אינסטלציה במכללת מישלב - התחלה חדשה לעתיד מבטיח. בהצלחה!

*המכללה שומרת לעצמה את מלוא הזכות לשנות את תכני הקורס והרכב המרצים תוך שמירת ההיקף הכולל של שעות הלימוד ועקרי נושאי הלימוד עפ''י שיקול דעתה המלא

 

 
אנא אשר/י כי קראת את תקנון האתר וכי את/ה מסכים לכל הרשום בו  
לקבלת מידע וידיעון
מלאו את הפרטים
ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
שם:  
טלפון:
דוא"ל:    
תחום:  
קורס:  
אנא אשר/י כי קראת את תקנון האתר וכי את/ה מסכים לכל הרשום בו  
צלצל 2028*