מאמרים

דף הביתמאמריםקורס יועצי מס

קורס יועצי מס

קורס יועצי מס

בשנים האחרונות הולכת וגוברת הדרישה ליועצי מס מקצועיים ובעלי ידע מקיף ועדכני. יועצי מס יכולים להשתלב במהירות במגוון משרות הממתינות להם, כאשר כיום יש דרישה ליועצי מס מיומנים בארגונים רבים במשק הישראלי, במוסדות ציבור ובמשרדי ראיית חשבון. קורס יועצי מס נועד להכשיר אנשי מקצוע בעלי ידע עיוני רחב ומקיף וניסיון מעשי, ומטרת הקורס היא הענקת ידע מעשי ועיוני והכנת התלמידים לבחינות של מועצת יועצי המס.

מה לומדים בקורס יועצי מס?

משך הלימודים של קורס יועצי מס הוא כשנה וחצי עד שנתיים, בהתאם למסלול הנבחר ועל פי תכנית הלימודים של המוסד אליו נרשמים. ניתן ללמוד את הקורס בסניף המרכזי של מכללת מישלב, ויצמן 53 תל אביב.

במכללות רבות ובמגוון מוסדות אקדמיים בפריסה ארצית רחבה. לרוב, היקף הלימודים של הקורס הוא כ- 800 שעות אקדמיות, במהלכן רוכשים ידע מקיף במגוון נושאים ותחומים רלוונטיים כגון מבוא למיסים, ניהול ספרים, רישום פעולות יומן, הכנסות והוצאות, מיסוי חברות, השקעות, מס תאגידים, ביקורת חשבונות, חוק ביטוח לאומי, היבטים משפטיים של ייעוץ מס, מס ערך מוסף ועוד.

למי מיועד הקורס?

קורס יועצי מס נועד להכשיר אנשי מקצוע לתפקיד ייעוץ מס. קהל היעד של הקורס הוא בוגרי לימודים בתחום הפיננסים אשר מעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום ולקבל תעודת הסמכה של יועץ מס. בנוסף, הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע איכותי ומעניין הסולל מגוון אפשרויות תעסוקה במוסדות רבים, בחברות ובארגונים מובילים במגזר הפרטי והציבורי, וכן למועמדים המעוניינים להשתלב במחלקות ייעוץ מס במשרדי רואי חשבון או המעוניינים להקים משרד פרטי ולהעניק שירותי ייעוץ מס.

כדאי לדעת כי בוגר קורס יועצי מס רשאי להציע שירותי ייעוץ בתשלום, אך רק מי שסיים בהצלחה לימודי יועצי מס יוכל על פי החוק בישראל לייצג לקוחות בפני רשויות המס השונות. לכן, בסיום קורס יועצי מס נדרש התלמיד לעבור בהצלחה את בחינות ההסמכה ליועצי מס של מס הכנסה ועליו להירשם בפנקס יועצי המס כדי להיות מסוגל גם לייצג לקוחות.

בנוסף, חשוב לציין כי בסיום הלימודים נדרשים התלמידים לעבור שנת התמחות, מעבר לבחינות החיצוניות במיסים ובחשבונאות. כמו כן, כדאי לדעת כי מועמדים לקורס יועצי מס ללא הסמכה בהנהלת חשבונות 1+2 נדרשים להשלים לימודי הכנה בהנהלת חשבונות כתנאי לקבלה ללימודים. ניתן לעבור מכינה בחשבונאות כדי להתקבל ללימודים.

יועץ מס חייב להיות בעל תעודת בגרות מלאה, בגיל מינימאלי 21, אך כדי להתקבל ללימודים,

ישנם קריטריונים אחרים אתרים אחרים שהעומדים סבם יכולים להצטרף ללימודי ייעוץ מס באתר מישלב.

מכללת מישלב הינה מוסד מוכר ומאושר ע"י מועצת יועצי המס והלימודים הינם תכליתיים לבחינות ההסמכה.

הלימודים במכללת מישלב הינם לימודים בימי שישי, דבר המקנה יכולת לשלב בין לימודים לעבודה.

מרצי קורס יועצי מס הינם רו"ח ויועצי מס המאושרים ע"י מועצת יועצי המס להכשיר תלמידים בקרוס זה.

צוות המרצים במישלב הינו בעל ידע רב הן בהוראה והן בפרקטיקה ולמכללה ניסיון של עשרות שנים בהכשרה.

*המכללה שומרת לעצמה את מלוא הזכות לשנות את תכני הקורס והרכב המרצים תוך שמירת ההיקף הכולל של שעות הלימוד ועקרי נושאי הלימוד עפ''י שיקול דעתה המלא

 

 
אנא אשר/י כי קראת את תקנון האתר וכי את/ה מסכים לכל הרשום בו  
לקבלת מידע וידיעון
מלאו את הפרטים
ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
שם:  
טלפון:
דוא"ל:    
תחום:  
קורס:  
אנא אשר/י כי קראת את תקנון האתר וכי את/ה מסכים לכל הרשום בו  
צלצל 2028*